Яндекс.Метрика

Енергетик0:0Олександрія

Хомин, Лук’янов, Лазорик, Запорожан, Шалата, Ципердюк, Гутнікевич (Лакомський, 65), Чернов, Мігалатюк (Вонс, 85), Гуменюк (Долотко, 37), Піцур Овсієнко, Азаров, Радевич, Тарасенко, Чередніченко, Первак, Головко (Пономар, 90), Казанюк, Дремлюк (Сайко, 76), Гребінюк, Мельник (Кундель, 74)
  Попередження: Сайко 85
Матч у Бурштині викликав певний інтерес. Як-не-як зустрічалися команди, що входять до лідируючої групи і вже давненько не програвали. „Енергетик” останньої поразки зазнав ще 28 жовтня в Охтирці (0:1), а „Олександрія” - 3 грудня у Молодіжному (1:3). Щоправда, зважаючи на ігровий стиль обох команд, очікувати феєричного футболу все ж таки не доводилося.

Гра підтвердила передматчеві прогнози. Моменти, близькі до голевих, можна було перелічити на пальцях однієї руки. Олександрійці жодного разу не сфолили поблизу власного карного майданчика, позбавивши „енергетиків” їх головного козира - вбивчих штрафних ударів. А атакуючий потенціал бурштинців не настільки великий, щоб створити серйозні проблеми добре організованій команді з Кіровоградщини. Єдиний форвард господарів Піцур „загубився” в оборонних редутах олександрійців, тож небезпека воротам Овсієнка здебільшого виходила від півоборонців. Особливою наполегливістю відзначалися Ципердюк і Мігалатюк.

Останній ще в першому таймі в одному з єдиноборств розсік голову, але мужньо продовжував поєдинок аж поки на 83-й хвилині не зазнав ще однієї травми в епізоді, що цілком міг завершитися голом. Але, чи то „енергетик” невдало поставив ступню, чи йому зашкодив оборонець олександрійців, удар у Мігалатюка не вийшов і м’яч став здобиччю голкіпера. А от на 56-й хвилині 17-му номеру „Енергетика” не заважав ніхто: Ігор, перебуваючи метрах в десяти від воріт, смачно приклався до м’яча, проте той просвистів над поперечкою. Двічі після подачі кутових міг відзначитися Ципердюк. Однак у середині першого тайму він у боротьбі з суперником не зміг змінити траєкторію польоту шкіряної кулі, а на початку другого під серію його ударів мужньо лягли оборонці. Мабуть, це й усе, що створили бурштинці.

У гостей до перерви наполегливість виявляв Гребінюк. Він кілька разів обирав зручні позиції для завершення флангових атак своїх партнерів, однак майстерність вочевидь підводила форварда. Після його спроб Хомину навіть не доводилося вступати в гру. По перерві Гребінюк „випав” з поля зору. Найнебезпечнішим для господарів був дальній вистріл Дремлюка, коли м’яч після рикошету все ж таки прийшов до рук голкіпера.

Нічия - 0:0. „Енергетик” не знає поразок вісім матчів поспіль, п’ять з яких підопічні Миколи Пристая виграли.